Jak si objednat tu svoji čelenku?

   Neboli pokud Vás moje nabídka čelenek zaujala a chcete doma mít také tu svou...

   Čelenky vyrábím na zakázku, tedy dle konkrétního přání zákazníka, proto mě, prosím, kontaktujte na mail. Než tak ale učiníte, vězte že...
   Při výrobě čelenek se snažím zachovávat originalitu, alespoň u složitějších korunek (u čelenek do vlasů tohle neplatí), dvě naprosto stejné čelenky tedy v mé dílně nevzniknou. Nerada bych totiž, aby se například na akci potkali dvě "elfky" s naprosto stejnou ozdobou hlavy, to by bylo poněkud trapné. Pokud Vás tedy zaujala některá z již vyrobených korunek, můžu Vám vyrobit další hodně podobnou, ale nikdy ne stejnou. Vtakových případech se většinou mění čelový ornament a v menší míře i proplétání na bocích, celkový vzhled však zůstává zachován.
   Nebo můžete chtít čelenku úplně novou, takzvaně na míru. Sdělíte mi svou představu, o jaký typ čelenky by se mělo jednat (korunka, diadém, ...), k jaké příležitosti (akce living fantasy, svatba, ...), v jakém stylu (historizující, elfí,...) a na to konto vytvoříme nový návrh.    Samozřejmě můžete přijít i s tím, že například "vytváříte kostým pro elfku Arwen a potřebovali byste čelenku a doplňky v jejím stylu, ideálně inspirované jejími šperky ve filmové verzi Pána Prstenů"... Ano, i tohle je možné. K čelenkám si samozřejmě můžete nechat vyrobit i stylové doplňky, jako například náhrdelník a náušnice. Pro inspiraci si, prosím, prohlédněte moje galerie již vytvořených výrobků.

   A nakonec ještě jedna důležitá otázka, a to jak je to s cenou. Ceny nejsou uvedeny, neboť tohle není e-shop jako takový, vše je na domluvě. Cena se odvíjí od složitosti motivu, spotřeby a typu materiálu a typu a množství doplňků, jsou-li použity (př. korálkové závěsy). Obecně se však pohybuje zhruba od 250,- (u čelenek do vlasů) až od 400,- (korunky a diadémy) výše. Ale znovu opakuji, vše záleží na domluvě.
Zpět do galerie čelenek

© 2008 Fairy Horse. All Rights Reserved. Designed by: Mealtiner